Wyszukaj

Rozmiar:

Marka:

Kategoria:

Szukane słowo:

Twój rozmiar

Obwód pod biustem (zmierz ciasno na wydechu)  cm
Obwód w biuście (zmierz luźno w miękkim staniku lub bez)  cm

Reklamacje i zwroty

I. Reklamacje

Towary oferowane w sklepie internetowym noszebiustonosze.pl są objęte gwarancją producenta. W przypadku dostrzeżenia wad towaru prosimy o odesłanie go na adres BraVo Renata Bielesz, ul. Kościuszki 30, 23-400 Biłgoraj.

II. Zwroty. Pouczenie o odstąpieniu od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy (czyli umowy zakupu w naszym sklepie) w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Kupujący.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia doręczenia przesyłki.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, czyli BraVo Renata Bielesz, ul. Kościuszki 30, 23-400 Biłgoraj, lub mail:sklep@noszebiustonosze.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza zwrotu  dołączanego do zakupów, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

 

 NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW POŃCZOCH I RAJSTOP.

     

III.  Wymiany

 1. Klient ma możliwość dokonania wymiany nietrafionych zakupów. 
 2. W celu dokonania wymiany, o którym mowa w ust. 1 sugerujemy, by:
  • Wypełnić „Formularz wymiany towaru”, który został dołączony do przesyłki.
  • Odesłać towar wraz z wypełnionym „Formularzem wymiany towaru” na adres „BraVo”.
  • Pokryć ewentualną dopłatę, w przypadku wyboru droższych produktów podczas wymiany.
 3. W przypadku powstania nadpłaty w wyniku wymiany sklep noszebiustonosze.pl dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania przesyłki poprzez pozostawienie kwoty pieniężnej do dyspozycji Klienta.
 4. Klient ma możliwość zdecydowania o sposobie zwrotu należnej mu kwoty.
 5. Pończochy i rajstopy nie podlegają wymianie na inny kolor/rozmiar.