Wyszukaj

Rozmiar:

Marka:

Kategoria:

Szukane słowo:

Twój rozmiar

Obwód pod biustem (zmierz ciasno na wydechu)  cm
Obwód w biuście (zmierz luźno w miękkim staniku lub bez)  cm

ZBIERAJ PUNKTY !

Program  dla Klientek noszebiustonosze.pl  

„Zbieraj punkty, odbierz prezent!” 

Większość kobiet lubi dostawać prezenty:):):)

Dziś także i Ty, droga Klientko, masz okazję, by Twoje zakupy w noszebiustonosze.pl pracowały na rabat przy następnym zakupie lub prezent, jaki sobie wybierzesz.

 

Zasady programu są proste:

Załóż konto w sklepie noszebiustonosze.pl (w programie mogą wziąć udział TYLKO zarejestrowane klientki).

Każde pełne 100 złotych wydane w sklepie noszebiustonosze.pl to jeden procent rabatu przyznanego od kwoty następnego zamówienia obejmującego zakupiony towar (czyli bez kosztów wysyłki).

Dodatkowo, za każdą przemyślaną i rzeczową (niekoniecznie pozytywną) opinię o zakupionym w naszym sklepie produkcie (przy każdym produkcie istnieje opcja „Dodaj swoją opinię i oceń ten produkt”) otrzymujesz także jeden procent rabatu przyznanego od kwoty następnego zamówienia.

Reasumując –już  podczas JEDNYCH zakupów możesz „wypracować” 1 i więcej procent  rabatu od kwoty następnego zakupu  w noszebiustonosze.pl! 

Jeśli nie chcesz przy następnym zakupie wykorzystywać rabatu – możesz „oszczędzać swoje procenty”. Poinformuj nas w takim przypadku mailem, że wybierasz kumulację, a  równowartość udzielonych rabatów możesz zamienić w dowolnej chwili,  na dowolnie wskazany w sklepie, aktualnie dostępny towar. (ew. towar z dopłatą).

Przelicznik rabatu przy wymianie go na towar przedstawia się następująco:

 1%=1punkt=5zł

Uwaga:  przelicznik nie działa w drugą stronę!

Oznacza to, że za np. 10% rabatu (czyli za 10 punktów) nie wypłacę Ci na konto 50 złotych:(

Rabat jest ważny tylko i wyłącznie w noszebiustonosze.pl i wykorzystywany tylko przy robieniu w nim kolejnego zakupu, ewentualnie kumulowany w celu wymiany na nagrodę w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie. Warunek udzielenia rabatu przy następnych zakupach to brak zwrotu zakupionego towaru. Jeśli np. zakupisz u nas bieliznę na kwotę 500zł, a następnie zostanie ona przez Ciebie zwrócona - od następnych zakupów nie otrzymasz rabatu 5%. Otrzymałabyś go, jeśli zakupiona bielizna została z Tobą, co oznaczałoby, że dokonałaś trafionych zakupów i jesteś z nich zadowolona.

Raz na kwartał, ostatniego dnia miesiąca (czyli 31 marca, 30 czerwca, 30 września oraz 31 grudnia) dokonujemy podliczenia „Twoich procentów” rabatowych, których nie wykorzystałaś w danym kwartale i które przechodzą na następny kwartał.  Rabaty powinnaś wykorzystać w bieżącym roku kalendarzowym, ponieważ nie przechodzą one na rok następny.

Jeśli chcesz, by Twój rabat był aktualizowany na bieżąco - po zakupie poinformuj mailowo sklep, czy towar, który otrzymałaś, będzie zwracany, czy nie.

Maksymalna ilość punktów w programie "Zbieraj punkty, odbierz prezent!" wynosi 15, więc, co za tym idzie - maksymalny rabat do "wypracowania" podczas zakupów (i wystawienia konstruktywnych komentarzy do nich) wynosi aż 15% !

 

Zdecydowanie warto zostać stałą, zarejestrowaną klientką w noszebiustonosze.pl!

 

Pytania? Sugestie?

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko: *
Firma:
Twój e-mail: *
Telefon kontaktowy:
Treść wiadomości: *